KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789213
nr 1378 9213
Olof Stålhammar
(1869-1945), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x57cm, yttermått inklusive ram: 82x73cm
Kondition: slitage
Olof Stålhammar, svensk bildkonstnär född 1869, död 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:22:47
200 kr
Olof Stålhammar
Läs mer om Olof Stålhammar